PROWASH

Hea klient! Alates 08.01.2024 kehtib meil uus hinnakiri. Uuenenud hinnakirjaga Saad tutvuda vajutades SIIA.

Hinnakiri

VÄLIPESU TEENUSED

Kiirpesu (20-30min)

Eelleotus, survepesu.
NB! Ei sisalda auto kuivatamist.

Standard välipesu (1-1,5h)

Eelleotus, survepesu, šampoonipesu, põrandamattide puhastamine, kuivatamine mikrokiudrätiku ja suruõhuga, rehvide läigestamine (vastavalt kliendi soovile), talvisel perioodil tihendite külmumisvastane hooldus.

Põhjalik välipesu (1,5-2h)

Eelleotus, pigi- ja soolaleotus, putukaeemaldus*, šampoonipesu, velgede puhastus, põrandamattide puhastamine, põhjalik kuivatamine mikrokiudrätiku ja suruõhuga, rehvide läigestamine (vastavalt kliendi soovile), värvipinna töötlemine hüdrofoobse kuivatusvahaga (annab mustust ja vetthülgava tulemuse), talvisel perioodil tihendite külmumisvastane hooldus.
* Putukaeemaldus teostatakse spetsiaalse autokeemiaga, mis sissesööbinud jälgi ei eemalda. Täiuslikuks tulemuseks soovitame konsulteerida meie spetsialistiga.

Prowash välipesu (2-3h)

Eelleotus, pigi- ja soolaleotus, lendrooste eemaldus (metalli/oksiidiosakeste eemaldus mis meenutavad väikseid rooste täppe), putukaeemaldus*, šampoonipesu keraamilise sampooniga, velgede süvapuhastus, põrandamattide puhastamine, põhjalik kuivatamine mikrokiudrätiku ja suruõhuga, rehvide läigestamine (vastavalt kliendi soovile), värvipinna töötlemine hüdrofoobse kuivatusvahaga (annab mustust ja vetthülgava tulemuse), talvisel perioodil tihendite külmumisvastane hooldus, klaasipesuvedeliku täitmine.
* Putukaeemaldus teostatakse spetsiaalse autokeemiaga, mis sissesööbinud jälgi ei eemalda. Täiuslikuks tulemuseks soovitame konsulteerida meie spetsialistiga.

Müügieelne pesu (24h)

Prowash välipesu, läigestav poleerimine, põhjalik salongi kuivpuhastus, klaaside puhastus, salongi plastikdetailide puhastus, vahatamine.

Sisepuhastus teenused

Salongi kiirpuhastus (20-30min)

Salongi puhastus tolmuimejaga (istmed ja põrand). Armatuurilt tolmu eemaldamine niiske mikrokiud lapiga.

Põhjalik salongi puhastus (1-1,5h)

Salongi ja pagasiruumi puhastamine tolmuimeja, tornaado ja suruõhuga. Plastikdetailide puhastamine ning värskendamine. Tekstiilist põrandamattide puhastamine tolmuimejaga (kummist põrandamattide märgpesu). Klaaside puhastamine.

Salongi keemiline puhastus (1-2tp)

Põhjalik salongi puhastus. Plastikdetailide puhastamine ja värskendamine. Tekstiilpindade märgpesu. Nahkpindade puhastus/hooldus (nahksisu korral). Klaaside puhastamine.

Klaaside puhastus seest (30min)

Klaaside puhastus seest.

Muud teenused

Läigestav poleerimine (6-8h)

Prowash välipesu. Üheetapiline masinpoleerimine (peeneteralise pastaga).* Välis plastikpindade puhastus. Kiirvaha (püsivaha või keraamiline pinnakaitse lisatasu ees).
* Üheetapiline masinpoleermine eemaldab laki pinnale tekkinud mikrokriimustused ning väiksemad kahjustused näiteks: putukajäänused, hologrammid ja väiksemad ämblikuvõrgu taolised kriimustused.

Taastav poleerimine (2tp)

Prowash välipesu. Põhjalik masinaga poleerimine (erinevate abrasiivsete pastadega).* Välis plastikpindade puhastus. Kiirvaha, püsivaha või keraamiline kaitse (vastavalt kliendi soovile).
* Pärast igat poleerimist peseme sõiduki uuesti, et eemaldada poleerpasta jäägid ning tolmu liistude, uste jms. vahelt.

Püsivaha (5-6h)

Prowash välipesu. Vahatamine.
Kestvus kuni 12 kuud.

Läigestav poleerimine + püsivaha (12h)

Prowash välispesu. Läigestav poleerimine. Püsivaha.

Keraamiline kaitse 12 kuud (24h)

Prowash välipesu. Läigestav poleerimine. Pinnatöötlus kiir keraamilise vahaga.*
* Sobib kasutamiseks ilma eelneva kaitseta autodel, lisades sinna väga vett hülgava kaitsekihi. Samuti on mõeldud kasutamiseks juba keraamilise kihiga autodel, kus hakkab hüdrofoobsus ehk vee hülgavus ja keraamilise kaitse omadused nõrgemaks jääma.
Kestvus kuni 12 kuud.

Keraamiline kaitse 24-36 kuud (24h)

Prowash välipesu. Läigestav poleerimine. Pinnatöötlus keraamilise vahaga.*
* Vedelklaas keraamiline kaitse, mis pakub tugevat 9H füüsilist kaitset auto kõigile lakipindadele. UV, kemikaalide, õrnemate kriimustuste ja muude kahjulike tegurite kaitse.
Kestvus kuni 24-36 kuud (Olenevalt auto kasutusest ning edasisest hooldusest!).

Klaasivaha (1-2h)

Tuuleklaasi ja esimeste küljeklaaside süvapuhastus. Tuuleklaasi ja esimeste küljeklaaside töötlemine spetsiaalse vett hülgava vahaga.

Kleebiste eemaldamine

Kleebiste ja liimijääkide eemaldamine.
PS! Vajadusel saame pakkuda ka kleebiste paigaldust.

Tulede poleerimine/taastamine (1-4h)

Kahjustatud lakikihi vesilihv. Poleerimine/Lakkimine.

Mootoripesu (30min)

NB! Kliendi omal vastutusel!

Põhjapesu (30min)

NB! Kliendi omal vastutusel!
Kõik esitatud hinnad sisaldavad 22% käibemaksu.

NB! Tööde vastuvõtjale jääb õigus kõiki hindu korrigeerida vastavalt pestava sõiduki seisukorrale.